Wypożyczalnia bagażników i boxów samochodowych WYPOŻYCZAMY-SPRZEDAJEMY-DOWOZIMY

Wypożyczalnia bagażników i boxów samochodowych WYPOŻYCZAMY-SPRZEDAJEMY-DOWOZIMY

AutoTravels.pl - I podróże stają się prostsze!!!

Nasza firma powstała w wyniku własnego doświadczenia związanego z podróżami i problemami z naszymi życiowymi Partnerkami/Partnerami, podczas próby spakowania całego dobytku na krótki wymarzony wypoczynek, w nasz zawsze za mały samochód, bez konsekwencji wysłuchiwania przez okres wypoczynku „mogliśmy zapakować Mój/Moje ulubione …”

Sami mamy własne rodziny i podróżujemy, co wiąże się z problemem zapakowania dostatecznej  ilości potrzebnych rzeczy, wózków dziecięcych i innych akcesoriów dla dzieci, nart, desek, rowerów, itp.

Naszym głównym celem jest, wyeliminowanie stresu związanego z wyborami przy pakowaniu dodatkowego bagażu, bez uszczerbku dla każdego z członków rodziny, tak aby zaplanowany wypoczynek w 100% był wypoczynkiem  a nie odmawianiem sobie jakichkolwiek przyjemności.

Dla nas jako osób, które oferują usługę wypożyczenia, najważniejsze jest w szczególności Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo Twojej rodziny i znajomych jak i zabezpieczenie waszego  bagażu przed zniszczeniem lub kradzieżą. Dlatego naszą misją jest oferowanie profesjonalnej usługi, tak aby każdy klient był traktowany profesjonalnie i wiedział, że trafił do osób z pasją do podróżowania. Tak więc naszym głównym celem jest realizacja Waszych oczekiwań.

Profil naszej działalności skierowany jest na zadowolenie klienta z oferowanej usługi wypożyczenia profesjonalnego sprzętu firmy Thule.

Jeśli już podjąłeś/łaś decyzję, że chcesz wyruszyć z nami na wymarzony wypoczynek, to czekamy na Ciebie, Twoją rodzinę oraz Twoich znajomych.

Polecamy również nasz sklep oraz wypożyczalnię przyczepek rowerowych.

GoTravels.pl - w naszym sklepie znajdą państwo artykuły produkty które ułatwiają podróże dalekie i bliskie. Takich producentów jak Thule, Peruzzo, Weehoo, Qeridoo. 

www.gotravels.pl

Przyczepkowo.pl - wypożyczalnia przyczepek rowerowych dla dzieci, powstała z myślą o rodzinach pragnących aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi.- "Gdziekolwiek jedziesz, jedź z dzieckiem"

www.przyczepkowo.pl

Mamy nadzieję że oferowane przez nas produkty i usługi pomogą i sprawją radość Tobie i Twojemu dziecku z czasu jaki spędzicie razem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ZAPRASZAMY

facebook
Zadzwoń do nas